Skutecznie leczymy ból

Fizjoterapia i Rehabiliacja

Osteopatia i Diagnostyka

Sprawdzone techniki

W naszych centrum stosuje się tylko te metody, które naprawdę udowodniły swoją wysoką skuteczność w praktyce światowej. Przez ostatnie 5 lat opracowaliśmy program łączący wszystko, co najlepsze.
Zdrowie Twoje i Twoich bliskich
Przejdź do treści
USŁUGI
- - - - - - - - - - - -

Usługi skutecznej rehabilitacji.

Podstawą naszej działalności są profesjonalne usługi rehabilitacyjne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także szeroką widzę. Z pewnością usatysfakcjonujemy nawet najbardziej wymagające osoby. Stale podnosimy zakres naszych kompetencji, tak aby zaproponować najnowsze, a zarazem najskuteczniejsze metody terapii. Dysponujemy w pełni wyposażonym gabinetem rehabilitacyjny. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, co przekłada się na wysoką jakość zabiegów.

Terapia manualna


Rehabilitacja metodami manualnymi bazuje na umiejętnościach terapeuty. Tutaj liczą się przede wszystkim świadomość ludzkiego ciała. W pierwszej kolejności przeprowadzamy wywiad, dzięki któremu możemy poznać tryb życia pacjenta, jego problemy ze zdrowiem, skłonności do urazów itd. Staramy się zlokalizować źródło problemu, czyli np. napięty mięsień lub unieruchomiony staw. Dopiero wtedy można w sposób prawidłowy ułożyć plan rehabilitacji. Za pomocą dłoni nakierowujemy tkanki, stawy, czy też mięśnie na właściwy tor. Wszystko po to, aby zniwelować uporczywe dolegliwości bólowe, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Przeprowadzane przez nas zabiegi mogą znacząco podnieść jakość życia pacjenta.
Rehabilitacja kręgosłupa


Rehabilitacja kręgosłupa cieszy się ogromną popularnością wśród naszych pacjentów. Terapia uzależniona jest od indywidualnego stanu pacjenta. Wiele zależy od tego, z jakim uszkodzeniem mamy do czynienia (nagłym lub przewlekłym). Do tematu podchodzimy kompleksowo, tak aby określić główną przyczynę problemów z kręgosłupem np. siedzący tryb życia, przeciążenie danego odcinka kręgosłupa, upadek. Przeprowadzane przez nas terapie nie tylko zmniejszają ból, ale również odciążają tkanki. W naszej bogatej ofercie można również znaleźć takie usługi, jak np. kinesiotaping, rehabilitacja rwy kulszowej, rehabilitacja barku, rehabilitacja sportowa.
Rehabilitacja sportowa


Rehabilitacja urazów sportowych wymaga kompleksowego podejścia, wysokiej skuteczności mając na celu, aby odzyskać zdrowie sportowca maksymalnie szybko. Sportowiec jest narażony niebezpieczeństwo urazów sportowych a ich charakter jest często powtarzalny. Jeśli urazy nie są odpowiednio leczone oraz powtarzają się wielokrotnie, ma to niekorzystny wpływ na szybkość i jakość leczenia. Rehabilitacja sportowa — to specjalistyczny kierunek rehabilitacji. Urazy sportowe noszą charakter degeneracyjny i jeśli początkowo nie prowadzą do poważnych konsekwencji dla zdrowia, to po zakończeniu kariery sportowej mogą stać się bardzo duży problem w codziennym życiu. W niektórych przypadkach możliwe jest nawet kalectwo sportowca.
Wykonanie Tanie Strony Internetowe Sp z .o.o
Wróć do spisu treści