Skutecznie leczymy ból

Fizjoterapia i Rehabiliacja

Osteopatia i Diagnostyka

Sprawdzone techniki

W naszych centrum stosuje się tylko te metody, które naprawdę udowodniły swoją wysoką skuteczność w praktyce światowej. Przez ostatnie 5 lat opracowaliśmy program łączący wszystko, co najlepsze.
Zdrowie Twoje i Twoich bliskich
Przejdź do treści
USŁUGI

REHBILITACJA LECZNICZA KRAKÓW

- - - - - - - - - - - -

Usługi lekarza osteopaty.

Osteopatia jest skuteczna metoda leczenia wielu chorób, w wyniku, której poprawę zdrowia pacjenta uzyskuje się dzięki umiejętności lekarza medycyny o specjalności osteopatia. Specjalista w osteopatii pomaga w korekcji i wzmocnienia układu mięśniowo szkieletowego i układu odpornościowego. Оsteopatyczne techniki uruchamiają mechanizm regeneracji i samoregulacji organizmu.

Certyfikowani lekarze osteopatii


W naszym centrum na oddziale osteopatii pracują certyfikowani osteopacii z wieloletnim stażem, którzy prowadzą pełną diagnostykę organizmu i ustalają plan leczenia chorego.Do metody, jaką jest osteopatia, można odwołać się podczas leczenia skutków urazów i nieprzewidzianych skutków operacji, a także, jeśli często występują przeziębienia i bóle głowy
Osteopatia seniorów


Osteopatię w  Rehamedico stosuje się w leczeniu osób w każdym wieku, nawet po urodzeniu dziecka, można zwrócić się do lekarza osteopaty, aby uniknąć chorób takich jak mózgowe porażenie dziecięce. Pacjenci w podeszłym wieku mogą zwrócić się do lekarza o plan wzmacniania zdrowia i leczenie chorób wieku starczego.
Osteopatia w ciąży


Osteopatia nie ma również przeciwwskazań podczas leczenia kobiet w ciąży, a mianowicie zaistniałej dużej opuchlizny, bólu pleców czy silnego zatrucia. Specjalistę jakim jest osteopata, warto odwiedzić zarówno przed porodem, jak i po porodzie w celu diagnostyki i przywróceniu zdrowia.

Wykonanie Tanie Strony Internetowe Sp z .o.o
Wróć do spisu treści