Skutecznie leczymy ból

Fizjoterapia i Rehabiliacja

Osteopatia i Diagnostyka

Sprawdzone techniki

W naszych centrum stosuje się tylko te metody, które naprawdę udowodniły swoją wysoką skuteczność w praktyce światowej. Przez ostatnie 5 lat opracowaliśmy program łączący wszystko, co najlepsze.
Zdrowie Twoje i Twoich bliskich
Przejdź do treści

O Nas

Nasze centrum rehabilitacji w Krakowie — to wyjątkowe miejsce na mapie naszego miasta, placówka medyczna - stosująca najnowsze techniki regeneracyjne przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu. W Rehamedico unikalną cechą jest nacisk na lecznicze i zabiegi lecznicze, które są w stanie zmobilizować własne funkcjonalne rezerwy organizmu pacjenta.

Naszym celem jest kompleksowa poprawa i utrzymanie Państwa zdrowia, a także zdrowia Waszych bliskich. Do tego nasz ośrodek medycyny regeneracyjnej i rehabilitacji zatrudnia najlepszych specjalistów z miasta, którzy posiadają bogate doświadczenie, wieloletnie praktyki i rozległą wiedzę.
W naszym szerokim spektrum metod regeneracyjnych są tradycyjne metody terapii, jak i nowatorskie, skuteczne metody, które przyczyniają się do szybkiej rehabilitacji pacjentów bez konieczności stosowania leków.

Ponadto, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z badań diagnostycznych usg, bez kolejek na wizytę do specjalisty. Centrum rehabilitacji oferuje pełen zakres badań ultrasonografii.  Aby umówić się na dogodny termin, wystarczy zadzwonić, a nasi rejestratorzy medyczni postarają się dobrać wygodne dla Państwa godziny wizyty. Zapraszamy zespół Rehamedico!

Zygmunt Mączka


Doktor Medycyny
kontak Zygmunt >>

Marek Bucki


Lek med. Terapeuta
kontak Marek >>

Ewa Grodzka


Fizjoterapueta
kontakt Ewa >>

Piotr Habuda


Osteopata.
kontakt Piotr >>

Wykonanie Tanie Strony Internetowe Sp z .o.o
Wróć do spisu treści